ЮрКо

Детективна агенція

Професіоналізм. Надійність. Чесність.

Принципи, яких ми
строго дотримуємося в роботі

Індивідуальний, зважений і толерантний підхід до клієнта.

Конфіденційність - не передаємо інформацію третім особам.

Законність - суворо дотримуємося законодавства України. Не беремо участі в корупційних схемах. Використовуємо тільки відкриті, публічні, загальнодоступні джерела інформації.

Повна звітність перед клієнтом.

Профессіоналізм - якісно, ​​в зазначений термін виконана робота, і нічого зайвого.

Cайт є власністю детективного агентства ЮрКо. Копіювання інформації з сайту допустимо тільки з дозволу власника. Просимо Вас, будьте уважні, і не попадіться на хитрощі лже-"детективів"-шахраїв, які незаконно намагаються використовувати копію нашого сайту, і вкрадену з нашого сайту інформацію в своїх цілях.

Послуги

Послуги для бізнесу:

Інформаційно-аналітичні послуги (Бенчмаркінг)

Насамперед - сфера управлінської діяльності, бенчмаркінг, перевірка та аналіз зібраної інформації щодо ринків збуту, конкурентів, постачальників, та ін. Перевірка бізнес-партнерів.

Таємний здобувач

Послуга моніторингу заробітної плати, умов праці тощо, у конкурентів, шляхом працевлаштування в певні компанії (згідно побажань замовника).

Перевірка клієнтів на предмет платоспроможності

В даний час, враховуючи економічні умови нашої країни - досить актуальна послуга, перед укладенням угоди - доцільно перевірити, аніж потім роками чекати повернення боргів.

Консультації щодо забезпечення економічної, кадрової, інформаційної, юридичної безпеки компанії

Аналіз зовнішніх і внутрішніх загроз компанії з метою виявлення негативних факторів та їх усунення. Консультації щодо забезпечення, (поліпшення), економічної, юридичної, кадрової, інформаційної безпеки компанії.

Перевірка кандидатів на посаду

Як правило, можливостей відділу персоналу, (кадрової служби), компанії недостатньо, щоб детально перевірити кандидата на топову посаду, або - ж посаду пов'язану з матеріальними цінностями. СБ компанії, як показує досвід, часто або недостатньо компетентні, або зацікавлені. Уявімо собі що буде якщо на подібній посаді виявиться людина некомпетентна, або ще гірше-шахрай... Висновки робіть самі.

Антитролінг

Заходи з протидії чорному піару в інтернеті. Тролінг є досить актуальною проблемою і завдає дуже істотної шкоди іміджу компанії, (нескінченні негативні відгуки, які в ході перевірки у більшості своїй не підтверджуються, просто працівник хоче «насолити» компанії, ображений за своє звільнення), таким чином -компанія зазнає матеріальних збитків Послуга передбачає не тільки встановлення осіб (особи), які цим займаються - але і проведення контр. заходів з нейтралізації наслідків такої «діяльності».

Консультації з оптимізації діючої СБ, з метою підвищення ефективної роботи компанії

Послуга передбачає повний аудит діючої СБ компанії, усунення виявлених недоліків, навчання , (підвищення професійного рівня) особового складу охорони, (СБ), розробку і впровадженням пакету нормативних документів, згідно з останніми вимогами ринку для максимально ефективної роботи наявної СБ, (охорони).

Проведення внутрішніх розслідувань за фактами крадіжок і зловживань персоналу

Практично в кожній компанії є співробітники, які так чи інакше завдають матеріальної шкоди, особливо це стосується працівників, службова діяльність яких пов'язана з матеріальними цінностями, іноді обставини не дозволяють звернутися до правоохоронних органів, а сил і засобів наявної служби безпеки (охорони), часто виявляється недостатньо. До того ж - не виключена власна зацікавленість працівників зазначеної служби - іншими словами - про об'єктивне розслідування мова не йде.

Послуги для фізичних осіб:

Пошук осіб, з якими втрачено зв'язок, (сімейний, дружній)

Іноді губляться зв'язки між родичами, знайомими, вихованці інтернатів, дитбудинків хочуть знати про своїх родичів.

Інформаційно - аналітичні послуги

Включає в себе перевірку майбутнього місця роботи, навчання, турфірм, прогнозування тих чи інших подій, наслідків, на основі аналізу зібраної інформації.

Перевірка даних наданих службами знайомств, шлюбними агенціями

Ця сфера діяльності є раєм для шлюбних шахраїв, та так званих «інтернет-знайомств». Тому убезпечити себе від таких - перевірка майбутнього нареченого (нареченої), буде досить доречна.

Перевірка ділової репутації кредитора

Перевірка репутації кредитних спілок та інших фірм, що надають кредит на 'вигідних' умовах.

Перевірка позичальника

Подібна перевірка убезпечить Вас від судової тяганини з позичальником у майбутньому.

Анти шахрай

Пошук і виявлення осіб, що займаються шахрайством, зокрема, в сфері надання послуг: лже "адвокати" / "детективи" / "роботодавці" / "продавці" / "представники бізнесу".

Антитролінг

Заходи з протидії чорному піару в інтернеті. Тролінг є досить актуальною проблемою і тягне за собою не тільки матеріальний збиток, а й моральні страждання. Послуга передбачає не тільки встановлення осіб (особи), які цим займаються - а й проведення контрзаходів з нейтралізації наслідків такої "діяльності".

Допомога у розслідуванні кримінальних та цивільних справ

У кримінальних: перевірка алібі, інформації, встановлення та пошук свідків скоєння злочину, допомога адвокату у зборі доказової бази. У цивільних: розлучення, (перевірка фактів порушення шлюбного контракту, у т.ч.подружньої зради, та інше), спадщина, (встановлення і пошук осіб, які також можуть претендувати на спадщину, окрім основного спадкоємця), перевірка при утриманні судом аліментів, на предмет виявлення прихованих джерел прибутку в особи з якої утримуються аліменти. Трудові спори - пошук свідків, перевірка інформації, що підтверджує факт роботи на підприємстві, (компанії). Встановлення місцезнаходження боржників, осіб які ухиляються від сплати аліментів. Допомога адвокату, та ін.

Перевірка інтернет-сайтів на предмет шахрайства, виявлення інтернет-шахраїв

Послуга передбачає - не тільки виявлення шахрайських сайтів, інтернет-шахраїв, а також усунення наслідків. Це, як правило, сайти "роботодавців", що пропонують "реальне" працевлаштування за певну плату, всілякі пропозиції послуг, з передоплатою, інтернет магазини, які "торгують" за передоплатою, по "акціях", і т.п.

Залиште свої контакти і ми самі з вами зв'яжемося

*Поля обов'язкові для заповнення